Czy słyszałeś już o sprzedaży i kupnie linków ,czyli giełdzie linków ?
Moim zdaniem jest to bardzo duże i cenne źródło dochodów dla serwisów internetowych blogów,wortali.

Oficjalnie wystartowała giełda kupna i sprzedaży linków tekstowych !!! – ProLink.pl. To pierwsza taka platforma w Polsce, która pomaga w skutecznym pozycjonowaniu, dając jednocześnie zarobić wydawcom stron internetowych, w tym blogerom. W pierwszym, testowym miesiącu do platformy zapisało się już kilkaset serwisów,cały czas rośnie, a tylko w tym roku wydawca giełdy planuje zwiększyć tę liczbę do kilkunastu tysięcy. Od dzisiaj ProLink.pl dostępny jest dla wszystkich.
Zobacz więcej
Jak działa ProLink.pl? Mówiąc w skrócie: wydawcy stron (blogerzy, serwisy informacyjne, wortale) udostępniają na swoich serwisach miejsce na linki tekstowe, zarabiając na tym. Platforma ProLink.pl łączy bowiem wydawców z tymi, którzy chcą zadbać o wysokie pozycje swoich stron w wyszukiwarkach i za stosunkowo nieduże pieniądze są w stanie zapłacić za umieszczanie linków na stronach wydawców. ProLink.pl skupia ich więc i oferuje łatwą w obsłudze platformę on-line służącą rozliczaniu i emisji linków. Dotychczas nie było takiego polskiego zautomatyzowanego mechanizmu. A wszystko odbywa się w kilka klików.
W styczniu platforma była dostępna tylko na zaproszenia.W pierwszym miesiącu do systemu dołączyło kilkaset jakościowych serwisów o różnorodnej tematyce.
Giełda linków tekstowych Prolink jest Twoim dodakowym źródłem monetyzacji w sieci. Masz serwisy, na których chcesz zarobić dodatkowe środki? Dobrze trafiłeś, niech każda Twoja podstrona zarabia dla Ciebie. Reklamodawcy, korzystający z systemu mają możliwość detalicznego zakupu linków na podstronach, które dodasz do giełdy.
Zajmij godne miejsce w czołówce . Serwis i rejestracja pod adresem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o