(Last Updated On: 30 kwietnia 2013)

Rząd zdecydował się kontynuować proces deregulacji. Celem są dalsze ułatwienia dla przedsiębiorców, a także większe wpływy do budżetu – tłumaczy wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Rząd przyjął założenia do kolejnej, czwartej już ustawy deregulacyjnej. Resort gospodarki zapowiada, że gotowy projekt w każdej chwili może trafić do Komitetu Stałego Rady Ministrów.mf - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom"

twitter - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom" facebook - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom" linkedin - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom" googleplus - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom" email - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom"

a2 - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom"a2t - "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom"

Więcej… Źródło: "Deregulacja podniesie wpływy do budżetu państwa i ułatwi życie przedsiębiorcom"