człowiek trzymający symbol finansowy

Aktualizacja 28/11/2013

Dom maklerski ? dobre miejsce na inwestycje

Jeśli chcesz wejść na rynek obrotu różnymi instrumentami finansowymi ? takimi choćby, jak waluty, akcje, obligacje, czy też fundusze inwestycyjne i wiele więcej, skorzystaj z pomocy, jaką w tym zakresie zaoferować Ci może dom maklerski. Jest to bowiem instytucja finansowa, której zadaniem jest pośredniczenie w transakcjach zawieranych na giełdach i nie tylko, jak również pomoc klientom w uzyskiwaniu najlepszych wyników ? zarówno przez udostępnianie zaawansowanych narzędzi, jak i doradztwo finansowe.

Jak działa dom maklerski?

Domy maklerskie w Polsce funkcjonują pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, co jest najlepszą gwarancją ich profesjonalizmu działania oraz bezpieczeństwa zawieranych tutaj transakcji. Gdy nawiązujesz współpracę z domem maklerskim, otwierasz tak zwany rachunek maklerski, który od tej pory staje się miejscem gromadzenia wszystkich posiadanych przez Ciebie aktywów z przeznaczeniem na inwestycje. Znajdą się na nim zarówno wpłacone środki finansowe, jak i nabyte za pośrednictwem maklera wszelkiego rodzaju instrumenty finansowe ? akcje, obligacje, waluty i wiele więcej. Makler ? w porozumieniu z Tobą, jako klientem, dokonywać będzie operacji związanych z inwestycjami, których celem będzie pomnożenie znajdującego się na koncie kapitału.

Wybierz najlepszy dom maklerski

Dziś większość transakcji na rynku inwestycyjnym odbywa się za pośrednictwem Internetu ? to wygodna, szybka i efektywna metoda kupowania i sprzedawania, która pozwala szybko reagować na zmiany rynkowe. Otwierając rachunek maklerski w Domu Maklerskim BRE Banku ? uznawanym dziś za najlepszy w Polsce, zyskujesz dostęp do niego także w przestrzeni online.

Dom Maklerski BRE Banku zapewnia swoim Klientom ? poza dostępem do wszystkich istotnych instrumentów finansowych:

[list type=’1′]

  • stale aktualizowane dane o notowaniach giełdowych i innych istotnych na rynku inwestycji wydarzeniach na bieżąco i bez opóźnień,
  • dostęp do bogatej bazy analiz ? miesięcznie na portalu ukazuje się ich ok. 250, codziennie zaś pojawiają się nowe analizy techniczne,
  • szeroki pakiet e-learningowy, pozwalający na szybkie zapoznanie się z podstawami inwestycji rynkowych,
  • kompleksową obsługę maklerską ? dostosowaną do potrzeb klienta.
Zobacz też:  Kryptowaluty – aktualna sytuacja na rynku BTC

[/list]

 

Poznaj bliżej ofertę DI BRE i otwórz rachunek maklerski bez wychodzenia z domu ? szczegółowe informacje w tym temacie znajdziesz na stronie www.dibre.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments