Faktoring Online

Aktualizacja 24 stycznia 2023

Długie terminy płatności faktur sprawiają, że firmowa gotówka jest zamrożona u klienta. Jak zatem zapewnić sobie nieprzerwany dostęp do środków, a jednocześnie zabezpieczyć się przed ryzykiem niewypłacalności kontrahenta? Faktoring online jest doskonałym sposobem na zapewnienie Twojej firmie płynności finansowej. W poniższym artykule dowiesz się, na czym dokładnie polega ta usługa.

W dużym skrócie faktoring online jest usługą finansowania faktur z odroczonym terminem płatności, które są wystawiane na stałych kontrahentów. Stanowi doskonałe rozwiązanie, kiedy na skutek wzrostu zainteresowania Twoim produktem potrzebujesz gotówki, która niestety aktualnie jest zamrożona w należnościach. Wystarczy 5 minut na wypełnienie prostego wniosku, by zamienić faktury na gotówkę. Zabezpiecz się przed nieterminowymi płatnościami i utratą płynności finansowej. Postaw na faktoring online, który pomoże ci zwiększyć konkurencyjność na rynku dzięki opcji wystawiania faktur z długim terminem płatności. Przekonaj się jakie to proste!

Finansowanie faktur z odroczonym terminem płatności

Dostępne na polskim rynku firmy oferujące usługi finansowania faktur działają bez ograniczeń branżowych, co oznacza, że bez względu na to, czym zajmuje się Twoja firma, w jakim sektorze działa, czy jest spółką z o.o lub jednoosobową działalnością gospodarczą możesz sięgnąć po limity faktoringowe ,począwszy od 50 tys. aż do 1 miliona złotych, w przeliczeniu na euro jest to od 12 do 250 tysięcy w wersji stawkowej i abonamentowej. Jeśli interesuje Cię wyższy limit faktoringowy, poinformuj o tym doradcę i złóż stosowny wniosek.

Usługi faktoringowe zapewniające płynność finansową Twojej firmy

Faktoring online troszczy się o finanse Twojej firmy. Wiele firm faktoringowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, lecz tylko nieliczne mogą zaoferować usługi faktoringu online z opcją ubezpieczenia gratis. Z uwagi na to, że każda z firm charakteryzuje się innymi potrzebami, warto sięgnąć po coś więcej niż samo finansowanie faktur.

W trosce o bezpieczeństwo interesów Twojej firmy najlepsze firmy faktoringowe oferują monitoring płatności, a także ochronę ubezpieczeniową. Tak skonstruowana kompleksowa usługa faktoringu, pozwoli Ci spać spokojnie, nawet gdy pojawią się problemy z odzyskaniem należności. Firma faktoringowa zajmie się nimi. Ponadto dla aktywnych klientów firmy faktoringowe przewidują  dodatkową formę wsparcia, jaką jest automatyczna zaliczka faktoringowa – jej wysokość jest  indywidualnie ustalana pod każdego klienta.

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów - oceń jako pierwszy!