Jeszcze kilkanaście lat temu myśląc o pożyczce musieliśmy udawać się do banków. Dziś te czasy odeszły już w niepamięć, bo poza bankami kredytów udzielają również inne instytucje finansowe nazywane potocznie parabankami. I jak się okazuje mają one wielu klientów, a rynek ich usług z każdym dniem staje się coraz szerszy. Jedną z firm udzielających takich kredytów jest firma Zaimo. Przyjrzyjmy się nieco bliżej jej pożyczkom.

Szybko i wygodnie

Z pewnością jednym z plusów pożyczek w parabankach jest czas ich realizacji. Podobnie jest w Zaimo. Właściwie cały proces trwa tutaj nie dłużej niż kilkanaście minut. Wniosek możemy złożyć przez Internet, a jego weryfikacja potrwa do piętnastu minut. Można więc powiedzieć, że jest to pożyczka błyskawiczna.

Na pewno zaletą jest też wygoda. Nie musimy bowiem udawać się do jednego z oddziałów Zaimo. Wystarczy zalogować się na http://www.zaimo.pl/, wypełnić odpowiedni wniosek i zweryfikować swoje konto bankowe. Ważne w przypadku tego ostatniego jest to, że weryfikacja nie zmusza nas do przelewania określonej kwoty, jak to jest w innych parabankach. Tutaj dzięki nowoczesnej aplikacji KONTOCONNECT odbywa się to bez konieczności przelewania środków. Wszystko jest w stu procentach darmowe.

Prostota i przejrzystość

Wielkim plusem pożyczek w Zaimo jest ich przejrzystość. W zasadzie nie ma tutaj żadnych ukrytych kruczków, a wszystkie zasady są jasne i zrozumiale nawet dla największego laika. Nie ważne, czy jesteś w domu, czy może poza nim, tutaj i tak możesz szybko aplikować o pożyczkę. Wystarczy kilka kliknięć myszką, a pieniądze znajdą się na twoim koncie.

Warto zaznaczyć, że do uzyskania pożyczki nie trzeba wszelkich zaświadczeń i innych dokumentów, które wymagane są przez banki. W tym przypadku jest to zniwelowane do absolutnego minimum.

Podsumowując, możemy być pewni, że pożyczki w Zaimo to znakomita opcja poprawy swojego domowego budżetu. I to w wielkim zakresie, bo starać się możemy nawet o 6000 złotych. Nie ważne, czy myślisz o wakacjach swojej rodziny, czy może kupnie nowego samochodu. Dla Zaimo jest to nieistotne. To Twoje pieniądze i tylko od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz.

Zobacz też:  Czym się różnią działania windykatora od komornika?

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o