Fritz Exchange
(Last Updated On: 26 kwietnia 2017)

Kantory online są dzisiaj przyszłością wymiany walut. Tradycyjne formy zaczynają odchodzić w niepamięć, a to wszystko dzięki nowym technologiom. Ale dlaczego warto wymieniać waluty poprzez kantory internetowe? Bo są bardziej opłacalne, szybsze i bezpieczniejsze. Jakie korzyści przynoszą kantory online i dlaczego warto ich używać?

Kantory online są wykorzystywane przez tysiące osób. Te największe radzą sobie z transakcjami liczonymi w milionach złotych dziennie. Dużym plusem jest to, że cała wymiana przebiega bezgotówkowo. Wszystko dzieje się w przestrzeni wirtualnej za pomocą przelewów.

Wybierz kantor!

Internetowy kantor Fritz Exchange istnieje na rynku od ponad pięciu lat, a już można powiedzieć, że pełni rolę lidera. Markę promuje znana grupa finansowa www.fritzgroup.com, której przedstawiciele pracują w branży finansowej od ponad 20 lat. Te kantory internetowe są dedykowane przede wszystkim dla firm, ale i osób prywatnych, które zarabiają w obcych walutach.

Dla przedsiębiorstw jest to interesująca oferta, gdyż przy kwocie powyżej 10 tys. euro można negocjować ceny kursów. Co więcej, firma oferuje niższe spready o kilkadziesiąt groszy w porównaniu do banków czy tradycyjnej wymiany walut. Ponad 90 proc. transakcji jest realizowanych w ciągu 15 minut. Dodatkowo Fritz Exchange posiada sprawną obsługę i aktywne Biuro Obsługi Klienta.

“Na rynku działają jednak mniejsi gracze z których największe to np.: LiderWalut, KantorOnline, Amronet, Fritz Exchange, Ergokantor, Kantor Alior Banku, TopFX, Trejdoo? ? można przeczytać w raporcie dotyczącym kantorów online z 2016 roku na www.interaktywnie.com.

O wysokim poziomie udzielanych usług świadczą trzy grupy ekspertów zatrudniane przez firmę. Dealerzy walutowi, inaczej nazywani traderami, zajmują się tworzeniem artykułów do mediów branżowych. Dzięki temu otrzymują one najświeższe informacje na temat rynku. Specjaliści z Biura Obsługi Klienta rozwiązują problemy i rozwiewają wątpliwości dotyczące serwisu. Natomiast doradcy ds. rynków finansowych negocjują wysokość kursów z klientami.

Kantor internetowy a tradycyjny

Ważny jest tutaj niższy kurs wymiany, który pozwala dodatkowo zaoszczędzić na tak przeprowadzonej transakcji. Różnica w spreadach może wynosić nawet kilkanaście albo kilkadziesiąt groszy. Przy dużych transakcjach jest to spora suma, którą można zainwestować.

Dodatkowo kantory online są elastyczne, gdyż każdy klient może wybrać sobie ten, który mu najbardziej odpowiada. Równie istotny jest tu dostęp. Kantory internetowe otwarte są całodobowo każdego dnia w tygodniu w zależności od potrzeb.

Coraz więcej kantorów oferuje także bezpłatną aplikację mobilną. Pozwala ona na sprawdzenie kursu walut w dowolnej chwili. To także szybki sposób na zawarcie bardzo ważnej transakcji, która musi być zrealizowana od ręki.

Kantory internetowe to rozwiązanie dla klientów wymagających, ale także firm, którym zależy na szybkim i bezpiecznym załatwianiu przelewów. Przykładem jest Fritz Exchange na temat, którego więcej można dowiedzieć się na https://fritzexchange.pl.