O nas

FinanseFakty.pl

Informacje

Nowoczesna platforma umożliwiająca zakup wybranych produktów i usług finansowych za pośrednictwem Internetu.

Jest to również serwis na którym emitowane są aktualności finansowe oraz wiele bardzo ciekawych i interesujących informacji ze świata biznesowego. Strona zawiera aktualne kursy walut i indeksy giełdowe, na stronie można również znaleźć wiele ofert produktów finansowych min. bardzo dobry zbiór kredytów gotówkowych, kont bankowych, firmowych jak i osobistych.

W portalu znajdują się również poradniki finansowe (darmowe oraz płatne), które warto przeczytać. Na stronie opisane są prawie wszystkie najlepsze banki wraz z ich ofertą.

Oferowane są również leasing i ubezpieczenia, lokaty, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne.

Poprzez naszą stronę możecie Państwo otrzymać darmową pomoc doradztwa finansowego, wystarczy skorzystać z formularzy znajdujących się na naszej stronie, lub skorzystać bezpośrednio z pasażu finansowego.

Celem dla którego powstał serwis FinanseFakty.pl jest szeroko pojęta edukacja finansowa, oraz doradztwo finansowe. Promowanie wiedzy o finansach, udostępnienie jej poprzez poradniki finansowe jak i artykuły zawarte w serwisie.

Zapraszamy do kontaktu

Bloguj z nami. Chcesz się udzielać w naszym serwisie, budować ciekawą społeczność, mile widziane dziennikarstwo obywatelskie.

Wszystkie osoby i firmy, działające w branży finansowej, zapraszam do współpracy w zakresie publikowania treści na łamach serwisu, jak i również zamieszczania reklam.

Kontakt: współpraca /reklama/artykuły

tel. 727 926 589

37-300 Leżajsk
Św.Jana z Dukli 2A

biuro@finansefakty.pl

Celem, dla którego powstał serwis jest szeroko pojęta edukacja finansowa oraz doradztwo finansowe. Promowanie wiedzy o finansach, udostępnienie jej poprzez poradniki finansowe, jak i artykuły zawarte w serwisie. Portal posiada również ciekawe biznes forum, na którym użytkownicy zdobywają wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielą się i wymieniają własnym doświadczeniem. W naszym centrum finansowym znajdziesz najlepsze zestawienia produktów finansowych, kalkulatory kredytów oraz porównywarki kont bankowych, dzięki czemu w szybki sposób uzyskasz informacje, które pomogą w wyborze np. odpowiedniego konta bankowego lub lokaty.

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów - oceń jako pierwszy!