Regulamin

Regulamin  portalu FinanseFakty.pl

Prawa autorskie:

Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, oraz powielanie materiałów zawartych w portalu finansowym jest zabronione. Zakazane jest publikowanie i rozsyłanie bez pisemnej zgody właściciela  portalu .

Zasady ogólne:
1. Korzystanie z portalu jest bezpłatne
2. Każdy zarejestrowany użytkownik  FinanseFakty.pl  zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu i zasad portalu.
3. Autorzy serwisu nie wykorzystują żadnych poufnych danych o użytkowniku. Twój adres e-mail jest bezpieczny. Nigdy nie zostanie nikomu udostępniony.
Na Twój adres e-mail mogą być przysyłane ważne informacje dotyczące portalu oraz treści o charakterze reklamowym.
4. Dane użytkownika oraz nick nie mogą zawierać słów powszechnie uznanych za wulgarne lub obraźliwe.
5. Zasoby innych stron lub kopiowane treści stron na użytek  FinanseFakty.pl  muszą zawierać jasne i czytelnie źródło pochodzenia.
6. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.
7. Zakaz edytowania i usuwania uwag moderatorów oraz administratorów.
8. W przypadku łamania zasad regulaminu portalu przez użytkownika, administrator lub moderator portalu może ograniczyć prawa użytkownika do korzystania z portalu.
9. Odpowiadając w temacie, proszę pisać z sensem i na temat.
10. Ponadto zabrania się spamowania oraz rozpowszechniania w postach lub w postaci wiadomości prywatnych linków i innych, niezaakceptowanych przez Administratora lub moderatorów treści, zwłaszcza tych niezwiązanych z forum lub uznanych za nieetyczne lub obraźliwe.
11. Pisząc przestrzegaj zasad pisowni polskiej.
12. Zakaz pisania caps-lockiem (tzn. WIELKIMI literami), formatowania tekstu z wyjątkiem pogrubienia słów kluczowych (bold) i podkreślenia (underline)
13.Zabrania się pisania komentarzy, które nie wnoszą nic ciekawego do dyskusji , czyli komentarze pisane wyłącznie po ty by zareklamować własne strony, firmy itp. Takie tematy czy komentarze będą weryfikowane lub całkowicie usuwane.
14. Zakaz umieszczania linków do stron łamiących prawo, w tym pornograficznych i propagujących przemoc.
15. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji lub usunięcia komentarza  w każdej chwili jeżeli uzna to za stosowne.

Ustalenia końcowe
16. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002 (Dz.U. 144 poz. 1204), użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez strony http://forum.finansefakty.pl oraz http://finansefakty.pl
na swój adres elektroniczny.
17. Zlecenie usunięcia konta użytkownika, może odbyć się poprzez przesłanie w formie elektronicznej administratorowi lub poprzez zakładkę ?kontakt? widniejącą na stronie, z treścią lub tematem „Usuń”.
18. Będąc użytkownikiem portalu oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem i zobowiązujesz sie przestrzegać jego zasad.
19.Administracja nie udziela gwarancji na treści, usługi, produkty znajdujące się na portalu.
Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie bezpośrednie lub niebezpośrednie, przypadkowe lub celowe zniszczenia i straty(również te, których skutkiem była utrata dochodów lub zysków) spowodowane korzystaniem z treści zawartych na portalu lub braku możliwości skorzystania z nich.
35.Wszystkie dane użytkownika takie jak adresy IP, adresy e-mail itd. są przechowywane w bazie danych. Administratorzy ani inne osoby związane z obsługą portalu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z tytułu uzyskania dostępu do tych danych przez osoby trzecie w sposób niepowołany.
36.Wypowiedzi użytkowników wyrażają ich poglądy, które nie zawsze mają odzwierciedlenie w poglądach Administracji.
37.Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Autor, zespół portalu, forum oraz właściciel strony nie odpowiada za treść reklam.

38.Usługodawca zastrzega prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w każdym czasie, z ważnych przyczyn, w szczególności ze względu na zmianę zakresu usług lub zmianę przepisów.

Oceń artykuł