Wymagamy od banków coraz lepszego podejścia do klienta indywidualnego. Konkurencja na tej płaszczyźnie jest bardzo duża. Coraz większa ilość placówek sprawia, że naprawdę mamy w czym wybierać. Patrzymy więc na oprocentowanie oraz ilość usług oferowanych przez placówki bankowe. Najwygodniej jest jednak dokonywać porównań w sieci. W ciągu kilku godzin możemy zapoznać się z ofertą interesujących nas banków. Jedną z rzeczy, która ma bardzo duży wpływ na wybór oddziału finansowego dla naszych oszczędności jest współpraca banku z innymi firmami. Dzięki tym powiązaniom zyskujemy dodatkowe profity takie jak programy lojalnościowe w sklepach, u przewoźników czy zniżki i lepszy rozkład rat przy zakupie urządzeń elektronicznych.

Karta w sam raz dla kierowców

Jedną z najbardziej kuszących na rynku propozycji bankowych są karty kredytowe dla kierowców. Klienci, którzy często tankują na jednej konkretnej stacji paliw otrzymują od niej liczne bonusy. Karta kredytowa dla zmotoryzowanych oferowana przez Citibank wiąże swoje usługi z marką BP. Posiadając taką motokartę otrzymujemy zniżki na stacjach paliw BP oraz zbieramy punkty Payback, które wymieniamy na nagrody z katalogu. Oprócz tego dostajemy możliwość znacznie niższego ubezpieczenia auta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu za kółkiem. Z czasem można rozwinąć zakres możliwości karty wybierając srebrną lub złotą motokartę posiadającą kilka tysięcy bonusowych punktów payback.

Zbieraj punkty dzięki kartom Citibanku

Zbieranie punktów na stacjach paliw to nie jedyna możliwość oferowana przez Citibank. Dostępne na ich stronie karty kredytowe online pozwalają uruchomić program partnerski także w innych dziedzinach życia. Transport samolotem cieszący się coraz większym zainteresowaniem dociera również do osób średniozamożnych. Stworzenie kart współpracujących z najpopularniejszymi liniami lotniczymi w Polsce było więc kwestią czasu. Pierwsza karta pozwalająca zbierać punkty za mile to karta Citibank LOT. Druga obejmuje transport liniami lotniczymi Wizz Air, które na dobre zadomowiły się na polskich lotniskach. Teraz zejdźmy na ziemię, ponieważ także wokół nas występuje kilka interesujących możliwości zbierania punktów dzięki karcie kredytowej. Jedna z nich dotyczy operatora telefonów komórkowych oraz mobilnego Internetu a mianowicie Plus GSM. Za każde wydane 5 złotych na naszej karcie pojawia się jeden punkt. Do tego dochodzi możliwość zniżek, rabatów oraz zbierania darmowych minut na rozmowy.

Karta specjalnie dla kobiet

Większość wymienionych przeze mnie programów kart płatniczych dotyczyło spraw typowo męskich. Citibank nie zapomniał jednak o kobietach, które coraz częściej zamieniają gotówkę właśnie na plastikową kartę. Oferta przygotowana dla pań nosi nazwę Elle i obejmuje różnego rodzaju butiki, domy mody, sklepy odzieżowe, kosmetyczne oraz restauracje. Oferta jest naprawdę obszerna, ponieważ w grę wchodzi około 4700 miejsc w całej Polsce. Ta oraz każda inna karta opatrzona programem partnerskim posiada możliwość włączenia dodatkowych usług związanych z bezpieczeństwem oraz wygodą wykonywania operacji finansowych.

Płać kartą i wygrywaj nagrody

Klienci Citibanku, którzy już posiadają jedną z kart mają możliwość udziału w różnych konkursach. Banki chętnie organizują tego typu przedsięwzięcia, by podbudować swoją pozycję na rynku względem innych placówek oraz klientów. W tegorocznej grze zasady są bardzo proste. Udział może wziąć każdy, kto dokonał płatności kartą za minimum 10 złotych. Następnie należy zagrać w specjalnie przygotowaną grę w formie aplikacji na stronie internetowej banku. Nagrodą dla zwycięzcy jest podroż marzeń.

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj