Nowoczesne i piękne drewniane domy
domy-drewniane
(Last Updated On: 2 lutego 2017)

Każdego miesiąca płacisz ogromny czynsz za mały metraż wynajętego mieszkania w bloku, gdzie ty i twoja rodzina nie możecie wygodnie mieszkać. W dodatku wścibscy sąsiedzi i ograniczona prywatność doprowadzają cię do frustracji.

Domy z drewna

Chciałbyś stworzyć sobie i bliskim godne warunki mieszkaniowe, większy komfort życia, bezpieczeństwo, prywatność, ale boisz się ogromnych kosztów związanych z budową i utrzymaniem własnego domu? Twoje obawy mogą już zniknąć.

Pojawiło się dla ciebie rozwiązanie, które pozwoli ci spełnić marzenia o własnych czterech ścianach i pożegnać się z problemami, które dręczyły cię do tej pory.

Dom z drewna – bijący obecnie rekordy popularności jest dla ciebie idealny. Szybkie i tanie w budowie domy, trwałe, ciepłe, ekologiczne, piękne i tanie w utrzymaniu. Czy można chcieć czegoś więcej?

Budując drewniane domy najnowszą technologią sprawisz, że najpóźniej po trzech miesiącach zamieszkasz wraz z rodziną w komforcie, o jakim do tej pory tylko marzyłeś i zapomnisz o wszystkich niedogodnościach dnia codziennego, które spotykały cię na kilku metrach kwadratowych blokowego mieszkania.

Decydując się na budowę drewnianego domu dokonujesz słusznego wyboru, którego na pewno nie będziesz żałował. Stanie się on dla ciebie wielkim wyzwaniem, ale spokojnie  poradzisz sobie ze wszystkim.

Czy domy z drewna są tanie ?

Drewniane domy są marzeniem nie jednego człowieka. Dzisiejsze technologie sprawiają, że z drewna tworzy się małe cuda i właśnie ty możesz stać się właścicielem jednego z nich.

Takie drewniane dzieło sztuki będzie cię niewiele kosztować. Drewno jest naturalnym materiałem budowlanym, całkowicie odnawialnym, więc nie jest drogie. Drewniany dom  zbudujesz łatwo i szybko.

Zaoszczędzisz pieniądze i ogromną ilość czasu. W tej technologii nie ma ograniczeń sezonowych, buduje się nawet zimą.

Do nowego, własnego domu możesz wprowadzić się już nawet po trzech miesiącach, a są firmy, które potrafią zbudować taki dom w nawet krótszym terminie. Jeśli po jakimś czasie okaże się, że chciałbyś rozbudować, lub zmodernizować wnętrza, to nie będziesz miał z tym żadnego problemu.

Przyjrzyjmy się zaletom budownictwa drewnianego

Drewniana konstrukcja daje wiele możliwości w tym aspekcie, nie wiąże się z tym wiele pracy i dzięki temu koszty nie są wysokie. Kolejnym plusem dla ciebie, jako właściciela domu z drewna jest to, że dzięki samemu materiałowi budowlanemu jakim jest drewno, zyskujesz większą powierzchnię użytkową, dzięki temu, że grubość ścian jest mała.

Dla porównania- domy z drewna przy takich samych wymiarach zewnętrznych mają powierzchnię użytkową większą nawet o 10 %, niż domy murowane. Kolejnym atutem, który z pewnością cię ucieszy jest fakt, że domy z drewna zapewniają bardzo dobrą ochronę cieplną. Drewno posiada właściwości termoizolacyjne, chroni przed chłodem- zimą i przed gorącem- latem. Domy z drewna można szybciej i łatwiej ogrzać, a ciepło skumulowane w jego wnętrzu utrzymuje się przez dłuższy czas. Dzięki temu nie ponosisz ogromnych kosztów za ogrzewanie.

Ponadto doskonały komfort mieszkania zapewni ci specyficzny mikroklimat, jaki dają domy z drewna. Wpływa on w bardzo pozytywny sposób na zdrowie człowieka. Tworzy się on poprzez wchłanianie i oddawanie wilgoci przez drewno z powietrza. Jeśli obawiasz się, że drewniane domy mogą być niestabilne, czy mogą ulec szybkiemu zniszczeniu choćby w wyniku czynników atmosferycznych, śniegu, deszczu, wiatru, mrozu, to twoje obawy są bezpodstawne.

Dzisiejsza nowoczesna technologia, odpowiednia selekcja drewna i właściwa konserwacja sprawiają, że twój drewniany dom będzie służył nie tylko tobie, ale i następnym pokoleniom. Tego typu dom jest jak najbardziej trwały i solidny.

Dlaczego wybieramy domy z drewna?

,,Drewniane arcydzieło” idealnie wpisuje się w każde otoczenie i w fantastyczny, harmonijny sposób łączy się z przyrodą. Czy wizja drewnianego, przytulnego, ciepłego domku wśród bujnej zieleni z dala od zgiełku i hałasu nie jest cudowna ? Taki widok może zachwycać i zapierać dech w piersi każdego człowieka.

Ponadto mieszkając w drewnianym domu żyjesz ekologicznie, w zgodzie z naturą, przyczyniasz się do ochrony środowiska. W ostatnim czasie jest to bardzo modne i choćby z tego względu wiele osób pragnie takie domy z drewna mieć. Dzięki nowoczesnej technologii możesz odmienić życie swoje i swojej rodziny.

Za niewielkie pieniądze i w krótkim czasie spełnisz wasze marzenia i ambicje. Możesz żyć komfortowo, wśród wielu udogodnień, otaczać się pięknem, cieszyć się bezpieczeństwem, prywatnością i wolnością. Nie musisz już być uzależniony od innych. Budując domy z drewna możesz być z siebie dumny, robisz coś znaczącego- zapewniasz przyszłość sobie i bliskim.

Od tego momentu  nie będziesz już narażony na problemy i frustracje, które były do tej pory codziennością, zanim podjąłeś decyzję o budowie domu. Mając takie ogromne możliwości w zasięgu ręki, wybierzesz kilka metrów kwadratowych w bloku, czy komfort jaki dają domy z drewna? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam, ale zastanów się, czy warto przejść obojętnie obok takiej możliwości, która rozwiązałaby wszystkie twoje problemy.

Dziękuję za przeczytanie wpisu! Teraz proszę  kliknij Lubię to!  i przeczytaj podobne artykuły które Cie zainteresują. A Wy co o tym  sądzicie?  Napiszcie w komentarzach.

Oceń artykuł